Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13380

М.Азаров запросив главу саудівського уряду відвідати Україну

КИЇВ. 2 вересня. УНН. Прем'єр-міністр України Микола Азаров запросив Прем'єр-міністра Саудівської Аравії у зручний для нього час відвідати Україну. Відповідне запрошення глава уряду передав у п'ятницю на зустрічі з міністром фінансів Саудівської Аравії Ібрагімом аль-Ассафом, повідомили УНН у прес-службі КМУ.

"Я запрошую главу Вашого Уряду відвідати Україну. Ми з радістю його зустрінемо, і давайте будемо поглиблювати нашу двосторонню співпрацю", - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що протягом останніх років рівень двостороннього товарообігу перебуває на високому рівні і є перспективи для його збільшення.

Прем'єр-міністр запропонував Саудівській Аравії співпрацю в галузі машинобудування, енергетичній галузі, сільському господарстві, військово-промисловій сфері, літакобудуванні, космічній сфері. Глава уряду також запропонував бізнесу Саудівської Аравії інвестувати в українську інфраструктуру.

Микола Азаров відзначив також, що Україна занепокоєна постійними фактами піратства у Західній частині Індійського океану і в Аденській затоці. Він запропонував Саудівській Аравії співпрацю українських ВМС у боротьбі з піратством.

"Україна готова створити формат українсько-саудівського співробітництва як на двосторонньому рівні, так і в межах міжнародних організацій для активізації протидії тероризму, екстремізму, організованій злочинності, торгівлі людьми, незаконній міграції, торгівлі зброєю та наркотиками", - підсумував Микола Азаров.

Міністр Ібрагім аль-Ассаф підтримав ініціативу України та пообіцяв передати її на розгляд свого уряду.

Як повідомляв УНН, Україна запропонувала Саудівській Аравії довгостроковий план співробітництва в агропромисловому комплексі.  

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram