Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
22365

Р.Кірєєв слухатиме захисників Тимошенко по вечорах

КИЇВ. 5 вересня. УНН. Суддя у справі екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Родіон Кірєєв визначив, що тепер заперечення на дії головуючого та інші заяви будуть виголошуватись захисниками до закінчення судового засідання, з 17:00 до 18:00, передає кореспондент УНН.

Водночас адвокат Ю.Тимошенко Олександр Плахотнюк попросив Р.Кірєєва визначити регламент судового засідання, щоб знати, коли саме можна виголошувати заяви, але суддя лише заніс його прохання до протоколу. Таке рішення судді викликало обурення у Ю.Тимошенко.

"Кірєєв, ви позбавили захисників права робити заяви і виголошувати заперечення. Ви злочинець, ще раз вам говорю. Я через вас загриміла в СІЗО, а ви - просто паяц, який на замовлення влади чинить політичні репресії", - сказала вона.

Як повідомляв УНН, останнім часом Ю.Тимошенко неодноразово називала Р.Кірєєва злочинцем. "Я не знаю, як ви вдягнули цю мантію та ознаки держави, адже ви злочинець", - сказала Ю.Тимошенко 1 вересня. А сьогодні вона закликала Р.Кірєєва припинити злочин при розгляді кримінальної справи та назвала його ряженим.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram