Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
18645

В Сумах 5-річна дівчинка застрягла між металевими прутами огорожі

КИЇВ. 5 вересня. УНН. Рятувальники визволили дівчинку, яка застрягла між металевими прутами огорожі в Сумах. Про це УНН повідомили в прес-службі МНС.

У Сумах на вулиці Римського- Корсакова рятувальники надали допомогу 5-річній дівчинці, яка, граючись на майданчику поблизу житлового будинку, просунула голову між металевими прутами огорожі та застрягла. Співробітники МНС розігнули і прути огорожі за допомогою механізованого інструменту. Медична допомога дівчинці не знадобилась.

МНС закликає батьків не відпускати дітей на прогулянку самих і не залишати їх без нагляду, ставитись відповідально до питань безпеки дитини.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, в липні столичні рятувальники за допомогою гідравлічного спорядження визволили дитину, яка застрягла між залізними прутами. 

Рятувальники загону Міністерства надзвичайних ситуацій за допомогою спеціального спорядження визволили 10-річного хлопчика, який застряг між прутами поручнів сходів, які вели до підвального приміщення на проспекті Тимошенка, 12, у Києві.
Коли хлопчик спускався сходами, він просунув голову крізь металеві прути і застряг. В такому незручному положенні він простояв до приїзду рятувальників.

Вони за допомогою гідравлічного спорядження за декілька хвилин звільнили хлопчика і передали його працівникам медслужби. Переконавшись, що хлопчик не отримав пошкоджень, його відпустили додому.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram