Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 20 травня 2019 15:57
Новини: Київ
9540

РЕКОНСТРУКЦІЇ НА ПОДОЛІ. ТУРИСТИЧНІ МАРШРУТИ. НОВЕ ПРИМІЩЕННЯ ТЕАТРУ НА ПОДОЛІ

КИЇВ. 12 вересня. УНН. Київська міська державна адміністрація планує завершити проектні роботи з реконструкції Контрактової площі та вулиці Сагайдачного до кінця 2011 року. Також КМДА планує провести реконструкцію туристичних маршрутів, які зв’язують Поділ з центральною частиною міста. Крім того в міськадміністрації обіцяють реконструювати Андріївський узвіз до наступного Дня Києва. Про це представникам ЗМІ сказав Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, передає УНН. Глава КМДА зауважив, що реконструкція Андріївського узвозу будуть проводити поетапно, аби не заважати підприємцям, які торгують сувенірною продукцією та витворами мистецтва. Щодо нового приміщення театру на Подолі, О.Попов зауважив, що воно буде відкрито до кінця травня наступного року.

 

Київська міська державна адміністрація планує завершити проектні роботи з реконструкції Контрактової площі та вулиці Сагайдачного до кінця 2011 року. "Весь проект включає в себе реконструкцію Контрактової площі та вулиці Сагайдачного. Проектні роботи зараз ведуться і остаточне рішення відносно проекту, я думаю, буде ухвалене у цьому році для того, щоб до кінця року мати повне уявлення про реконструкцію старого міста", - сказав О.Попов.

Також КМДА планує провести реконструкцію туристичних маршрутів, які зв’язують Поділ з центральною частиною міста.

"Ми плануємо провести будівництво та реконструкцію тих історичних маршрутів, які б об’єднали Поділ, центральну частину міста та Києво-Печерську Лавру. Тобто, у нас будуть зроблені маршрути і для пішоходів, і для велосипедистів", - зазначив О.Попов. Він зауважив, що даний проект націлений на те, аби використати культурно-історичний потенціал Києва.

Крім того в міськадміністрації обіцяють реконструювати Андріївський узвіз до наступного Дня Києва. На це міська влада виділить 50 млн грн. "Ми поставили завдання, що до Дня міста – до кінця травня, ми навели тут порядок. Дуже серйозним питання тут є інженерні мережі, вони будуть усі замінені і це обійдеться нам десь у 50 млн грн. Це дає гарантію, що ми півстоліття не будемо мати проблем в даному питанні", - зазначив О.Попов.

За його словами, одночасно будуть звершені будівництва, що ведуться на узвозі, а також буде проведена реконструкція фасадів будинків. "Безумовно, буде впорядковано територію Андріївського узвозу для того, щоб вона була красивою та комфортною для виконання того призначення, яке вона зараз відіграє. Аби тут нормально продавалися витвори мистецтва, культури, а також щоб тут працювали люди, які торгують сувенірами", - сказав О.Попов.

Глава КМДА зауважив, що реконструкція Андріївського узвозу будуть проводити поетапно, аби не заважати підприємцям, які торгують сувенірною продукцією та витворами мистецтва. "Ми вирішили, що будемо проводити реконструкцію частинами, тобто закривати, наприклад, початок або середину вулиці на реконструкцію та переходити на іншу ділянку відкриваючи її для тих, хто буде працювати", - зазначив О.Попов.

За словами головного архітектора міста Києва Сергія Целовальника, розглядається можливість тимчасового переносу торгових місць на вулицю Боричів Тік на час реконструкції Андріївського узвозу.

Також глава міської адміністрації сказав, що нове приміщення театру на Подолі у Києві відкриють до кінця травня 2012 року.

"Театр буде відкрито до Дня міста наступного року і ми домовились, що тут відбудеться прем’єра спектаклю" - зазначив О.Попов. Він також зауважив, що труднощі з будівництвом нового приміщення були пов’язані з порушенням закону з боку підрядних організацій.

Він додав, що у поточному році на будівництво приміщення театру буде виділено 11 млн грн, а в цілому на завершення будівництва необхідно витратити ще 40 млн грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...