Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Ексклюзив: Економіка
43980

Пенсійна реформа та закон про виконання рішень судів дозволять не виплачувати пільги - КПУ

Пенсійна реформа та закон про виконання рішень судів дозволять не виплачувати пільги - КПУ

КИЇВ. 13 вересня. УНН. Цілі та наміри, які закладаються у проекті державного бюджету, розходяться з реальними кроками влади в соціальній сфері. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказала секретар Комітету Верховної Ради з питань бюджету, народний депутат від Компартії Алла Александровська.

"Бюджет можна назвати бюджетом розвитку, стабілізації, перспективи. Але найголовнішим питанням в даному випадку є те, за рахунок чого досягаються ті цілі, які ставляться в цьому документі", - зазначила А.Александровська.

За словами парламентарія, політика уряду спрямована на економію коштів за рахунок людей. І це доводять останні ініціативи влади в соціальній сфері.

"Про це свідчать пенсійна реформа та закон про виконання рішень судів, якими створено механізм для невиплати пільг. Тому виникає питання: за рахунок чого будуть вирішуватися ті цілі, які закладені в проекті бюджету?", - додала А.Александровська.

Як повідомляв УНН, у ніч проти 8 липня 2011 року, після багатогодинного розгляду, Верховна Рада ухвалила проект закону про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи. Його підтримало 248 депутатів.

9 вересня 2011 року Президент України Віктор Янукович підписав Закон України №3668–VI "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи". Пенсiйна реформа набуває чинностi 1 жовтня 2011 року.

Крім того, голова Комітету з питань правосуддя Сергій Ківалов повідомив, що 9 вересня 2011 року Комітет одноголосно рекомендував парламенту прийняти проект Закону про гарантії держави щодо виконання судових рішень за основу й у цілому як Закон України. За словами С.Ківалова, законопроект встановлює механізм, за яким виконання судових рішень про стягнення коштів, де боржником виступає держорган чи держпідприємство, або ж особа, примусова реалізація майна заборонена.

Як пояснив голова Комітету, основними цілями цього законопроекту є приведення положень чинного законодавства України у відповідність до вимог Конвенції про захист прав людини. Закон також встановлює адміністративну відповідальність фізичної особи за невиконання рішень суду.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram