Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
13785

ЄС призначив комісію із модернізації грецької бюрократії

АФІНИ. 14 вересня. УНН. В Афінах почала працювати експертна група Євросоюзу, якою керує представник ФРН Хорст Райхенбах, повідомляє Deutsche Welle. Її мета - пошук проектів, які міг би субсидіювати ЄС, і модернізація грецької бюрократії.

Група з 25 експертів Євросоюзу під керівництвом представника Німеччини Хорста Райхенбаха прибула в Афіни, щоб допомогти грецьким владі модернізувати бюрократичний апарат і оформити заявки на отримання субсидій Євросоюзу за різними проектами, повідомляє агентство dpa у вівторок, 13 вересня. Експерти займуться пошуком проектів, які могли б реанімувати грецьку економіку, яка страждає від рекордного держборгу.

За інформацією агентства AFP, проектами, де потрібна допомога європейських експертів, є запровадження системи електронної податкової звітності, а також обліку і контролю у сфері охорони здоров'я. За даними агентства, в грецьких лікарнях медикаменти часто продаються з-під поли, що створює штучний дефіцит.

Експерти вже розробили базу для отримання від Євросоюзу більше 7 млрд євро, які можуть бути спрямовані безпосередньо на регіональні проекти. Всього ж аж до 2013 р. для Греції передбачена сума у розмірі 20 млрд євро, тільки 30% з якої Афіни поки змогли скористатися через відсутність конкретних проектів, а також грошей для участі в їх фінансуванні. Цілеспрямоване використання грошей Євросоюзу на модернізацію грецької економіки повинно збалансувати заходи жорсткої економії, які змушена реалізувати Греція для отримання міжнародної допомоги.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram