Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 15 липня 2019 21:03
Новини: Політика
6750

Перезалито, Азарич

КИЇВ. 14 вересня. УНН. Прем’єр-міністр України Микола Азаров у своєму вступному слові перед початком засідання уряду заявив, що проектом бюджету на 2013 рік передбачено подальше поетапне збільшення розміру мінімальної заробітної плати, а також значне підвищення оплати праці у сферах, які визначають якість життя суспільства, передає кореспондент УНН.

Він зазначив, що середньорічний розмір посадового окладу І тарифного розряду єдиної тарифної сітки збільшиться на 25,5%.

"Середня заробітна плата, наприклад, завідувача дошкільного навчального закладу у 2012 році, у порівнянні з 2011 роком, зросте на 847 грн або на 35%. Вчителя вищої категорії загальноосвітнього навчального закладу на 614 грн, або на 25%. На 30% збільшиться середня заробітна плата лікаря-хірурга вищої категорії у стаціонарі – на 861 грн, дільничного лікаря-терапевта вищої категорії – на 704 грн та фельдшера вищої категорії - на 540 грн", - сказав Прем’єр.

М.Азаров також зазначив, що на 1,2 млрд. грн. збільшаться видатки бюджету для виплати всім педагогічним працівникам надбавки в розмірі 20% посадового окладу (ставки заробітної плати).

Також, проектом бюджету на 2012 рік, за словами М.Азарова, передбачені заході, які забезпечать збалансування бюджету пенсійного фонду.

"Тобто, пенсії будуть виплачуватись відповідно до вимог чинного законодавства своєчасно та в повному обсязі", - зазначив М.Азаров.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram