Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22695

Нардеп спрогнозував курс української валюти на наступний рік

КИЇВ. 14 вересня. УНН. Народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань бюджету Владислав Лук’янов, характеризуючи проект бюджету на 2012 рік, на прес-конференції в медіа-холі УНН запевнив, що відношення української валюти до долара буде на рівні 8 гривень.

В.Лук’янов запевнив, що відношення курсу української валюти до долара буде на рівні 8 гривень.

"Можливі незначні коливання в такому самому коридорі, який ми мали в цьому році, тобто плюс-мінус 1,5-2% можуть бути поточні коливання. У деякі періоди гривня може трохи укріплюватися, деколи незначно зменшуватися. Але в цілому гривня на поточний рік виглядає стабільною та міцною валютою", - наголосив нардеп.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, деякі експерти також висловлюють думку щодо стабільності валютного курсу в Україні. Зокрема, фінансовий аналітик Ерік Найман вважає, що Національний банк України теоретично може тримати валютний курс на рівні 8 гривень до кінця наступного року. Натомість фінансовий аналітик Віктор Суслов зазначив, що Національному банку України потрібно провести поетапну девальвацію гривні, щоб вона не набула таких масштабів, як у 2008 році. А Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час лекції для студентів КНУ ім.Шевченка висловив думку, що нині є можливості для зберігання стабільності гривні, а через 10 років українці ганятимуться за гривнею, а не за доларом.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram