Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Здоров'я
25425

"Індар" має ліцензію на виробництво інсуліну – голова Держлікслужби

КИЇВ. 14 вересня. УНН. ПрАТ "Індар" має ліцензію на виробництво інсуліну, дія якої завершується у березні 2012 року. Про це під час засідання Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я сказав голова Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов, передає кореспондент УНН.

"Приватне акціонерне товариство з виробництва інсуліну "Індар" має чинну ліцензію на виробництво лікарських засобів…Ця ліцензія закінчується 14 березня 2012 року", - зазначив О.Соловйов.

За його словами, на даний час ПрАТ "Індар" налагодило виробництво 28 лікарських форм інсуліну. "Критичних порушень на виробництві немає", - додав він.

Довідка. Закрите акціонерне товариство звиробництва інсулінів "ІНДАР" було засноване у 1997 році та є єдиним в Україні й четвертим у світі підприємством, що здійснює повний цикл виробництва інсуліну - від субстанції до готових лікарських форм. Займає шосте місце з обсягу виробництва серед провідних фармацевтичних підприємств України. За відповідність якості продукції/послуг світовим стандартам ЗАТ "ІНДАР" був нагороджений Міжнародним сертифікатом якості Швейцарського інституту стандартів якості "SIQS" (м.Цюріх, Швейцарія).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram