Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
20250

Укрзалізниця створить Єдиний розрахунковий центр

КИЇВ. 15 вересня. УНН. З метою оптимізації розрахунків клієнтів за внутрішні та зовнішні перевезення, Укрзалізниця планує створити Єдиний розрахунковий центр (ЄРЦ). Про це поінформував начальник Головного комерційного управління Укрзалізниці Володимир Іващук на семінарі-нараді "Розвиток процесів інформатизації комерційного господарства Укрзалізниці в умовах надання послуг клієнтам за європейськими стандартами", повідомили УНН у прес-службі залізниці.

"Ми розпочали новий етап інформаційного забезпечення вантажних перевезень, що закінчиться повною ліквідацією паперового документообігу при перевезенні та якісно новим рівнем розвитку транспортно-експедиційного обслуговування клієнтів", - повідомив Володимир Іващук.

За його словами майбутній центр оброблятиме всі документи за однотипною технологією і для цього планується уніфікація програмного забезпечення для обробки документів. В ЄРЦ діятимуть: єдиний на території України договір та замовлення на послуги, єдиний код відправника та використання електронного документу з цифровим підписом.

У результаті створення центру на підставі удосконаленого програмного забезпечення залізничники отримують логічний контроль інформації, оперативне проведення розрахунків, оптимізацію формування звітності вантажних залізничних станцій та загальної звітності Єдиного розрахункового центру. Укрзалізниця також планує перейти на єдину стратегію розрахунків у імпортних, експортних та транзитних перевізних операціях.

Як повідомляв УНН, Укрзалізниця також створить логістичний центр – єдину структуру взаємодії клієнта з залізницями

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram