Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Середа, 20 січня 2021 02:42
20730

8% українців готові агітувати іноземців переїжджати жити в Україну

КИЇВ. 16 вересня. УНН. 8% українців готові при цьому агітувати іноземців переїжджати жити в Україну. Такі результати оприлюднила компанія Research & Branding Group, яка провела дослідження громадської думки населення України щодо міграційних настроїв українців, передає УНН.

Щодо бажання виїхати на ПМП за кордон думки респондентів розділилися на дві частини: 51% українців стверджує, що не бажає переїжджати жити і працювати в іншу країну.

Решта респондентів хотіли б переїхати жити за межі України, але, при цьому або не мають такої можливості – 16%, або хочуть жити і працювати в Україну і іншій країні паралельно – 10%. Ще 8% опитаних вважають, що зможуть жити в іншій країні набагато краще.

Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності становив 2075 осіб. Очікувана середня помилка вибірки не перевищує 2,2%.

Як повідомляв УНН, результати цього дослідження свідчать також про те, що третина українців за останній рік нікуди не виїздили зі свого населеного пункту.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram