Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Київ
11880

О.Попов не має ілюзій щодо безпроблемного входження в опалювальний сезон

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Станом на 1 жовтня Київ повинен бути готовий до зими. Я, безумовно, не маю ілюзій щодо швидкого та безпроблемного входження в опалювальний сезон. Адже стан наших мереж жахливий, вони потребують мільярдних інвестицій і не у гривнях, а в доларах. Про це сказав голова Київської міської державної адміністрації під час розширеного засідання Колегії, повідомили УНН у прес-службі КМДА.

Зокрема, О.Попов зазначив, що 5 жовтня буде розпочато поступове підключення об’єктів до тепла, а до 15 – місто повинно завершити входження в опалювальний сезон.

"Ми повинні організувати роботу таким чином, щоб 15 жовтня усі кияни мали тепло у свої домівках", – сказав О.Попов.
Також він наголосив на енергозбереженні, зазначивши, що "температура в усіх адміністративних будівлях, будинках, де розміщені соціальні об’єкти, якщо в них протягом певного часу не знаходяться люди, не повинна становити 25 градусів. Зокрема, це стосується святкових днів чи канікул, коли люди знаходяться на відпочинку: "Ми не повинні опалювати пусті будівлі". Проконтролювати це питання особисто О.Попов доручив своєму першому заступнику Олександру Мазурчаку.

Як повідомляв УНН, днями, під час засідання Ради регіонів, Президент України Віктор Янукович поклав особисту відповідальність за підготовку до зими на міністра регіонального розвитку Анатолія Близнюка. У свою чергу Прем’єр-міністр М.Азаров також нещодавно наголошував на необхідності своєчасної підготовки до зими, а також на тому, що 1 жовтня стовідсотково мають бути готові підприємства паливно-енергетичного комплексу у зв’язку із початком опалювального сезону.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram