Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22245

Прем'єр: угода з ЄС повинна включати перспективу євроінтеграції України

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Угода про асоціацію з Євросоюзом повинна включати перспективу приєднання України до ЄС. Про це під час сесії 8-ї Ялтинської щорічної зустрічі "Східна Європа та роль України" заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров, повідомили УНН в прес-службі організаторів.

"Євросоюз – не жених, а Україна – не наречена. Для мене є досить бюрократичними і протокольними суперечки про те, включати перспективи в угоду чи не включати. Однозначно потрібно включати", - відзначив глава уряду.

За його словами, це потрібно зробити, "якщо ми думаємо про майбутнє, якщо ми не дивимося тільки в сьогоднішній день". "Європа стоїть на порозі найглибших трансформацій. Давайте подивимося, ким був Китай 20 років назад, і подивимося на 10-річну перспективу. Через 10 років наші суперечки будуть безглуздими", – підкреслив М.Азаров.

Нагадаємо, сьогодні учасники форуму обговорюють процеси у Східній Європі та роль України в них, питання стосовно прав людини та демократії у "Великій Європі", ключові тренди в духовній, економічній та інформаційній сферах, майбутнє підписання договору про асоціацію між Україною та ЄС, а також перспективи економічного розвитку України та Туреччини.

8-а Ялтинська щорічна зустріч "Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє" проходитиме з 15 по 18 вересня 2011 р. у Лівадійському палаці Ялти.
 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram