Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
19950

Прокуратура захистила права громадян на оздоровлення в санаторіях "Укрпрофздравниці"

СІМФЕРОПОЛЬ-КИЇВ. 19 вересня. УНН. Прокуратура Криму висунула 72 позови щодо визнання незаконними протиправних дій і рішень відносно майна і земель санаторіїв "Укрпрофздравниці".

Як повідомили УНН в прес-службі прокуратури АРК, 33 позови висунуто відносно незаконно відчужених земельних ділянок площею майже 15 га, 39 – відносно протиправно відчуженого майна здравниць площею близько 30 тис кв м загальною вартістю майже 20 млн грн.

У наглядовому відомстві проінформували, що вже задоволені позови прокуратури про повернення державі майна ялтинських санаторіїв "Місхор" і "Орлине гніздо".

Крім того, повернули незаконно відчужені землі санаторіям "Лівадія" і "Курпати", а також скасували незаконну реєстрацію за "Укрпрофздравницею" приміщень санаторію "Севастополь".

Таким чином, підкреслили в прес-службі прокуратури АРК, захищені інтереси держави, що передала в користування "Укрпрофздравниці" ряд оздоровчих об'єктів в Криму і права громадян, що претендують на реабілітацію в даних лікувально-оздоровчих установах.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram