Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 21 липня 2019 09:39
19590

85 українців напишуть одну спільну книгу

КИЇВ. 19 вересня. УНН. 85 українців працюють над новоформатним експериментом колективного творення текстів – літературно-мистецьким проектом "Rе: make ЩОДЕННИК. Про це УНН повідомили в прес-службі організаторів.

Незвична концепція проекту передбачає написання різними авторами есеїв, які у той же час пов’язані однією сюжетною лінією. В проекті задіяна не лише молодь з різних куточків України, а й сучасні відомі українські письменники, зокрема Любко Дереш, Ірина Цілик, Максим Кідрук, Богдана Матіяш, Олег Короташ, Владислав Шубєнков, Дмитро Лазуткін, Альбіна Позднякова та інші. Цікавість також у тому, що учасники, за правилами експерименту, не знайомі між собою і спілкуються лише електронною поштою через посередників – організаторів "Rе: make’а…". Наживо вони познайомляться лише в день презентації книги.
Відповідають за "Щоденник"випускники київських університетів – Олександр Козинець (автор ідеї), Ірина Бочар та Сергій Русаков (координатори експерименту).

"Rе: make" поділений на три частини, кожна з яких відповідає конкретній кількості людей та темі: перша – про Кохання (12 учасників), друга про Час (25 учасників), третя про Тіло – 48 учасників.

Під кінець жовтня має завершитися написання текстів, а на початку 2012 року організатори хочуть представити своє дітище. Вони зазначають, що не відмовляться від матеріальної підтримки, адже усієї суми (якщо коректно її назвати), потрібної для видання книги, ще не мають.

Довідка УНН: організатори проекту - випускники НПУ імені М.П. Драгоманова Олександр Козинець і Сергій Русаков, а також випускниця КНУ імені Тараса Шевченка Ірина Бочар. Перша частина проекту була презентована в 2010 році.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...