Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
34110

В.Шкляр: не можу балотуватись у депутати, адже маю рахунки у американських банках

ЛЬВІВ-КИЇВ. 19 вересня. УНН. Автор книги "Чорний ворон" Василь Шкляр не може балотуватись у народні депутати України через те, що має рахунки у закордонних банках. Про це сам Василь Шкляр повідомив під час творчого вечора у Львові, передає кореспондент УНН.

Відповідаючи на запитання із залу, від одного із львів’ян, чи є ще чинним рахунок, відкритий на сайт "Холодноярської ініціативи" щодо збору коштів на зйомки фільму за романом "Чорний ворон", Василь Шкляр повідомив, що рахунок є "чинним і чесним, адже кожна роздруківка використання та отримання коштів із нього є в адміністраторів і навіть виставляється на сайт".

"Я хочу, щоб кожна копійка коштів була під контролем, адже знаєте, як часто буває, коли збирають на щось кошти. В Україні вже кошти на церкви збирали і гроші кудись ділись, пропали…", - сказав В.Шкляр.

Письменник повідомив, що на зйомки кінофільму за романом "Чорний ворон" також збирають кошти в Америці, зокрема під час його останнього візиту до США йому запропонували взяти певну суму грошей на зйомки фільму.

"Я сказав, що і руками не доторкнусь до цих грошей. Сказав – відкриваєте рахунок і збирайте кошти. Навіть краще, що ці гроші будуть зберігатись не в українських банках, а в американських. До речі, у багатьох штатах США справді відкриті рахунки і збирають кошти на екранізацію роману. Тому я не можу балотуватись ні у депутати, ні у інші сумнівні сфери, бо в мене є рахунки в американських банках", - розповів Василь Шкляр.

Нагадаємо, автор "Чорного ворона" провів творчий вечір у Львові, на початку якого вибачився перед львів’янами за те, що на зустріч із ним продавали квитки по 40 гривень.

Як повідомляв УНН, на творчому вечорі письменник розповів також, що Президент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко вважає пріоритетом номер один створення фільму за романом "Чорний ворон". Крім того, В.Шкляр висловив думку, що Львів є книжковою столицею України, а може, навіть, усієї Європи, і поінформував, що у Кривому Розі, Одесі, Кіровограді, Дніпропетровську та інших містах також збиралися повні зали читачів, які приходили на зустріч із письменником.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram