Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 22 липня 2019 14:42
Новини: Київ
12165

Кияни хочуть бачити столицю туристичним центром

КИЇВ. 19 вересня. УНН. 80 тисяч киян взяли участь в обговоренні проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року, надавши майже 3500 власних пропозицій до Стратегії; проведено телефонне опитування близько 13 600 мешканців міста. Зокрема, кияни підтримують наміри столичної влади розвивати туристичну галузь у місті, транспорт, сферу охорони здоров’я тощо. Також не байдужа мешканцям Києва і доля історичних пам’яток. Про це сьогодні говорили у Київській міській державній адміністрації під час обговорення проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року із членами Громадської ради, повідомилиУНН у прес-службі КМДА.

Члени Громадської ради, найбільшого дорадчого органу серед областей України – 222 особи, обговорювали пропозиції з різних галузей та напрямків розвитку Києва, відображених у проекті Стратегії.

Сьогоднішня зустріч громадськості з міською владою фактично відкрила другий етап обговорення документу з лідерами громадських організацій столиці. Були представлені пропозиції щодо пріоритетних напрямів реалізації ініціатив Стратегії на рівні експертів як від громадськості, так і від профільних управлінь КМДА, та практичні кроки їх реалізації в міських цільових програмах.

"Виконання поставлених завдань можливе при підтримці киян, враховуючи їхню думку і бачення розвитку Києва. Головне своє завдання ми вбачаємо у забезпеченні прозорості та відкритості діяльності міської влади, запровадженні громадського контролю та участі громадян у прийнятті рішень", – сказав О.Попов.

Також голова КМДА дав доручення опрацювати у робочих групах усі пропозиції, які пролунали у залі, та обов’язково врахувати їх.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України при Київській міській державній адміністрації сформовано склад Громадської ради у кількості 222 члени. Структура Ради складається з голови, 4 заступників голови та 29 постійних комісій, які створені за напрямками діяльності підрозділів міської влади. Очолює Громадську Раду Віра Сирота. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...