Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 19 липня 2019 11:18
13470

На Львівщині до 30 вересня завершиться передача шкільного інвентарю дітям із багатодітних сімей

ЛЬВІВ - КИЇВ. 20 вересня. УНН. У Львівськійц області до 30 вересня буде завершена закупівля та передача багатодітним сім’ям області, де виховується 4 і більше дітей, шкільного інвентарю та обладнання. Про це повідомив заступник начальника управління сім’ї та молоді Львівської ОДА Андрій Добрянський, передає кореспондент УНН.

Рішенням сесії Львівської облради від 29 березня 2011 року № 96 "Про внесення змін до показників обласного бюджету Львівської області на 2011 рік" на придбання шкільного інвентарю та приладдя дітям із багатодітних сімей, де виховується чотири і більше дитини шкільного віку, виділено 850 тисяч гривень.

Перелік товарів для закупівлі конкретно не був визначений. Райдержадміністрації на місцях визначали наповнення пакунка-подарунка для багатодітних родин.

Варто наголосити, що на Львівщині є позитивні приклади наповнення пакунків, які дарували багатодітним сім’ям. Зокрема, такі приклади є у Львові, Трускавці, Самборі, Стрию, Моршині, Новому Роздолі, а також у Жидачівському, Жовківському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Стрийському та Турківському районах. У цих районах перед закупівлею шкільного інвентарю та приладдя уповноваженими особами РДА та міськвиконкомів проведено зустрічі із осередками Спілки багатодітних сімей "Щаслива родина" або ж, за їх відсутності, провели громадське опитування безпосередньо багатодітних сімей із єдиним запитанням: "Що, на Вашу думку, повинно бути у подарунковому пакеті?".

Натомість, у ряді районів цієї роботи не проведено, через що виникли певні претензії щодо наявності у подарунковому пакеті того чи іншого приладдя. Ситуація перебуває на контролі Управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації та максимально виправляється спільно із представниками Спілки багатодітних сімей "Щаслива родина".

На закупівлю зошитів та ручок додатково залучено 25,5 тисяч гривень коштів райдержадміністрації та міськвиконкомів, а також 8 тисяч гривень спонсорських коштів.

Управлінням у справах сім’ї та молоді прийнято порядок використання коштів, передбачених обласним бюджетом для придбання шкільного інвентарю дітям із багатодітних сімей, які виховують чотири і більше дитини шкільного віку.

Згідно із даним порядком, розподіл коштів, передбачених в обласному бюджеті на придбання шкільного інвентарю дітям з багатодітних сімей, які навчаються в 1-11-х класах загальноосвітніх шкіл, здійснюється відповідно до чисельності дітей шкільного віку із багатодітних сімей з розрахунку 79,7 грн/дитину шкільного віку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...