Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
22335

Уряд "дав добро" на будівництво кільцевої дороги навколо Києва

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Уряд розпочинає реалізацію масштабного проекту – будівництва кільцевої дороги навколо м.Києва. Рішення про прокладення транспортної магістралі, яка матиме надзвичайно важливе значення для розвитку Київського регіону, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 19 вересня, повідомили УНН у прес-службі КМУ.

Уряд вніс зміни до свого розпорядження від 11 квітня 2011 року №313 "Про організацію будівництва інфраструктурних об’єктів Київського регіону", доповнивши його відповідним пунктом.

Відтак кільцева дорога проляже від вулиці Столичне шосе до автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці Київ – Бориспіль. Також буде прокладена дорога від Подільського мостового переходу через р. Дніпро до проспекту Ватутіна з будівництвом транспортної розв’язки на примиканні в урочищі Горбачиха до Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м.Києві.

До складу проекту "Інфраструктурні об’єкти Київського регіону", який є складовою частиною національного проекту "Повітряний експрес", також включено проект будівництва гілки пасажирського залізничного сполучення від Києва до міжнародного аеропорту "Бориспіль".

Згідно з постановою "Деякі питання реалізації проекту "Інфраструктурні об’єкти Київського регіону", заходи з підготовки до реалізації його складових (виготовлення техніко-економічних обґрунтувань) буде здійснено впродовж 2011 року.

Функції замовника щодо виконання складових проекту покладаються на Державне підприємство "Дирекція з будівництва та управління національного проекту "Повітряний експрес" та інших інфраструктурних об’єктів Київського регіону".

Нагадаємо, як повідомляв УНН, у рамках реалізації заходів, які покликані значно розвантажити міські дороги та значно зменшити кількість заторів, у столиці буде збудовано кілька тунелів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram