Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 25 серпня 2019 00:56
Новини: Політика
18735

Президент України розказав про реформування системи охорони здоров’я

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Реформування системи охорони здоров’я в Україні передбачатиме впровадження ефективної страхової медицини. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, відповідаючи на запитання журналістів у Нью-Йорку, передає УНН із посиланням на прес-службу голови держави.

Глава держави наголосив, що програма реформ у системі охорони здоров’я України розрахована на багато років, а в ході реалізації реформи мають прийматись найбільш ефективні рішення, які забезпечать хороший кінцевий результат.

"Лікар повинен дійти до людини, і людина повинна відчути, що з нею працює фахівець",- сказав Віктор Янукович. За його словами, реформування вітчизняної медицини стосується як надання швидкої медичної допомоги, так і впровадження сімейної медицини, належного амбулаторного обслуговування, роботи спеціалізованих центрів.

"Безумовно, своє місце тут займає страхова медицина. У цьому напрямку також передбачене поступове реформування", - сказав Президент. Громадяни, які працюють, вкладатимуть кошти у своє здоров’я, а малозабезпечені верстви населення матимуть державну підтримку, зазначив Віктор Янукович.

"Люди, які не можуть платити - інваліди, люди похилого віку - держава заплатить за них. Це також бюджетні програми, які обов’язково будуть працювати в нашій державі", - сказав Президент. Як показують дослідження, додав Віктор Янукович, ефективне використання всіх наявних у країні ресурсів навіть за незмінних обсягів фінансування значно покращить медичне обслуговування.

Відповідаючи на запитання, Президент також відзначив, що у системі медицини, як і в інших сферах життєдіяльності, буде застосовуватися приватно-державне партнерство. Він додав, що в Україні вже прийняте відповідне законодавство.

"Це звична практика... Приватно-державне партнерство - це дуже ефективний метод досягнення мети в тому чи іншому напрямку", - сказав Віктор Янукович.

"Об’єднання зусиль держави і приватного капіталу, приватних компаній - це світова практика, і вона сьогодні вже повною мірою застосовується в Україні", - зазначив Президент.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram