Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
23400

Ю.Луценко просив не розповідати про стан його здоров’я

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко попросив не коментувати інформацію про стан його здоров’я. Про це після судового засідання сказав його адвокат Ігор Фомін, передає кореспондент УНН.

"Я не можу коментувати інформацію щодо стану здоров’я Ю.Луценка, оскільки він просив цього не роботи. Єдине, що я знаю, - його ще раз оглянули лікарі, але не надали якихось висновків, хоча і призначили лікування, що вже дуже добре", - поінформував І.Фомін.

Проте він відмовився сказати, що це за лікування.

І.Фомін розповів, що 27 вересня до суду має прийти начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС і надати свої свідчення у справі.

"Він надіслав до суду заяву, у якій просить оголосити його свідчення. Але ми заперечили щодо цього, бо вважаємо, що ця людина надала неправдиві свідчення та має про це розповісти безпосередньо в суді", - сказав адвокат.

Нагадаємо, 1 вересня 2011 року дружина колишнього міністра МВС повідомила, що провідні спеціалісти МОЗ поставили її чоловіку діагноз "цироз печінки". Згодом цей діагноз було поставлено під сумнів.

Як повідомляв УНН, 9 вересня прес-секретар партії "Народна самооборона" Лариса Сарган повідомила, що лікарі підтвердили діагноз "цироз печінки" у екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Ірина Луценко поінформувала також, що стан її чоловіка погіршився. Згодом у СІЗО інформацію про погіршення здоров’я Юрія Луценка спростували.

15 вересня, після ультразвукового обстеження та комп’ютерної томографії органів черевної порожнини, лікарі визначили стан Ю.Луценка як задовільний.

Під час судового засідання 19 вересня захисники екс-міністра висунули клопотання про винесення окремої ухвали щодо його лікування в межах СІЗО, яке згодом було задоволене суддею.

Сьогодні вранці розпочалося судове засідання у справі екс-міністра. Був допитаний один свідок, після чтого суддя Сергій Вовк оголосив перерву до 27 вересня 09:15.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram