Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 21 липня 2019 01:08
13365

Соцмережі як засіб зв'язку використовують лише 23% українців

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Як засіб зв'язку 23% українців використовують соціальні мережі в Інтернеті. Такі результати оприлюднила компанія Research & Branding Group, яка з 6 по 16 вересня провела дослідження громадської думки населення України щодо ставлення українців до різних видів засобів зв'язку, передає УНН.

Без соцмереж змогли б обходитись 39% українців.

Найменш популярним з електронних засобів зв'язку в українських користувачів є інтеренет-месенджери  - лише 15% опитаних за останній місяць вдалися до їхніх послуг, тоді як 41% українців могли б обійтися без них .

Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності становить 2077 осіб. Очікувана середня помилка вибірки не перевищує 2,2%. Дані наведені у відсотках.

Як повідомляв УНН, результати дослідження свідчать також про те, що лише 12% українців змогли б обійтися без мобільного телефону. Крім того, з’ясувалося, що третина українців вважають, що можуть обходитися без пошти.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...