Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 22 липня 2019 04:12
14460

Найщасливіші німці живуть у Гамбурзі

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Жителів Гамбурга визнали найщасливішими німцями. Такі результати були отримані після проведення дослідження, яке було присвячено ступеню задоволеності німців життям, повідомляють місцеві ЗМІ.

За підсумками опитування у Німеччині склали "Атлас щастя 2011".

Проаналізувавши зібрані відомості, вчені прийшли до висновку, що за географічною ознакою в 2011 році найбільш щасливими виявилися жителі Гамбурга. Найменш задоволеними життям стали німці, які населяють східну федеральну землю Тюрінгія.

Коментуючи підсумки опитувань, дослідники відзначили, що в цілому жителі Східної Німеччини меншою мірою задоволені життям, ніж західні німці. У той же час вони підкреслили, що в минулому, відразу після падіння Берлінської стіни, розрив за цим показником між заходом і сходом був більш значним.

Науковці також розділили опитаних за віковими категоріями. У результаті з'ясувалося, що найбільшою мірою життям задоволені молоді люди віком від 20 до 30 років, а також пенсіонери, старші за 65 років. Менш щасливими були визнані німці середнього віку.

Ступінь щастя, яке відчували опитані, дослідники розрахували на підставі кількох чинників. Зокрема, для високої задоволеності життям німцям потрібні високий рівень доходу, стабільні стосунки або сім'я, гарне здоров'я, цікаве дозвілля, щотижневі заняття спортом і відповідальна посада на роботі.

Довідка: Дослідження було проведено Алленсбахським соціологічним інститутом на замовлення поштової компанії Deutsche Post. В опитуваннях взяли участь 12 тисяч сімей.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...