Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 04 липня 2022 17:50
Новини: Київ
20085

Київенерго розпочала реконструкцію лінії електропередач "ТЕЦ-6 – "Лівобережна"

КИЇВ. 21 вересня. УНН. ПАТ "Київенерго" розпочало реконструкцію транзитної повітряної лінії 110 кВ "ТЕЦ-6 – "Лівобережна". Про це УНН повідомили у прес-службі компанії.

Реконструкція передбачає заміну ділянки повітряної лінії довжиною 3 км від проспекту Ватутіна до підстанції "Лівобережна" на кабельну та заміну застарілого обладнання транзитної лінії безпосередньо на підстанції.

"Реконструкція лінії дасть змогу збільшити її пропускну спроможність для потреб мешканців лівого берегу і суттєво підвищити надійність їхнього електропостачання. Адже ця частина міста активно забудовується, а для Компанії головне – якісна послуга задля комфорту клієнтів", – переконаний технічний директор ПАТ "Київенерго" Олександр Зайцев.

Відповідно до проектно-кошторисної документації загальна вартість робіт складає 79,472 млн. гривень. Виконання реконструкції передбачене інвестиційною програмою Київенерго на 2011 рік. Роботи з прокладання кабельної лінії планується завершити у квітні 2012 року, а реконструкцію ПС "Лівобережна" – після завершення опалювального сезону 2011/2012.
За словами технічного директора, прокладання кабельної лінії відбуватиметься без відключення діючої лінії, тому обмежень електропостачання споживачі не зазнають.

Нагадаємо, що у 2011 році Київенерго інвестує у напрям електроенергетики рекордну суму – 658,7 млн гривень (159 млн гривень у 2010 році), в тому числі ці кошті будуть спрямовані на будівництво підстанцій "Московська" та "Університетська". 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram