Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Здоров'я
17775

"Індар" виконав усі поставки інсулінів у регіони

КИЇВ. 22 вересня. УНН. За липень-вересень 2011 року завод "Індар" виконав усі поставки інсулінів у регіони відповідно до замовлень у стовідсотковому обсязі. Про це УНН повідомили у прес-службі підприємства.

Загальна сума, на яку було відвантажено інсулінів, починаючи з липня 2011 року, становить 22 мільйони гривень.

За поточний місяць, станом на 22 вересня, заводом реалізовано медичних препаратів на 7,6 мільйонів гривень. Найбільше здійснено поставок до Харківської області – на суму 2 млн грн, Львівської області – 1 млн грн і Вінницької – 950 тис. грн.

ПрАТ "Індар" працює у штатному режимі: розлив інсулінів здійснюється щоденно, відповідно до річного планування виробництва.

Як повідомляв УНН, у Міністерстві охорони здоров’я наголошують на важливості системної та стабільної роботи заводу з виробництва інсулінів "Індар".

"Для нас найголовніше, щоб такий завод був. Щоб він випускав необхідну нашому населенню продукцію, що він зараз і робить", - зазначив міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко.

Довідка. Закрите акціонерне товариство звиробництва інсулінів "Індар" було засноване у 1997 році та є єдиним в Україні й четвертим у світі підприємством, що здійснює повний цикл виробництва інсуліну - від субстанції до готових лікарських форм. Завод займає шосте місце з обсягу виробництва серед провідних фармацевтичних підприємств України. За відповідність якості продукції/послуг світовим стандартам ЗАТ "Індар" був нагороджений Міжнародним сертифікатом якості Швейцарського інституту стандартів якості "SIQS" (м.Цюріх, Швейцарія).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram