Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
22860

На вугільну галузь уряд заклав у бюджет 9,5 млрд грн

КИЇВ. 22 вересня. УНН. На розв’язання проблем вугільної галузі в бюджеті на 2012 рік заплановано 9,5 мільярда гривень. Про це розповів під час розгляду бюджету у Верховній Раді міністр фінансів Федір Ярошенко, передає кореспондент УНН.

"З метою розв’язання проблем вугільної галузі заплановано виділити з державного бюджету 9,5 млрд грн. На розвиток матеріально-сировинної бази 500 млн грн", - зазначив він.

Особливу увагу, за словами міністра, буде приділено космічній галузі. У 2012 році обсяги фінансування становитимуть 592 млн грн.

Ф.Ярошенко також розповів, що фінансування оборонної безпеки буде збільшено на 5,9 млрд грн - до 47,9 млрд грн.

Нагадаємо, для фінансування вирішення проблем вугільної галузі керівництво держави залучає також інвестиційні кошти. Зокрема, як повідомляв УНН, кілька місяців тому на виконання домовленостей, досягнутих під час візиту Президента України Віктора Януковича до Китаю, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України здійснює заходи для початку реалізації Рамкової угоди з фінансового співробітництва між Міністерством вугільної промисловості України та Державним банком розвитку Китайської народної Республіки, що була підписана главами обох держав 2 вересня 2010 року. Ця угода передбачає надання китайською стороною під державні гарантії України понад 1 млрд дол. США для фінансування інвестиційних проектів технічного переоснащення та модернізації вітчизняних вугільних шахт.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram