Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Економіка
20850

"Укрзалізниця" продаватиме квитки по-новому

КИЇВ. 22 вересня. УНН. Державна адміністрація залізничного транспорту до ЄВРО-2012 впроваджує нові системи реалізації квитків. Про це сказав заступник генерального директора "Укрзалізниці" Леонід Лобойко, повідомили УНН у прес-службі залізниці.

"Ми плануємо розширити кількість поїздів, де буде впроваджено оформлення електронних проїзних документів через АСС "е-Квиток". Також до кінця 2011 року плануємо задіяти додаткові канали продажу квитків, такі як кіоски самообслуговування, а для наших гостей з інших країн до січня 2012 року передбачити підтримку АСС "е-Квиток" англійською мовою", - сказав він.

Система бронювання та продажу залізничних квитків через мережу Інтернет (АСС "е-Квиток") була розроблена та впроваджена в експлуатацію в 2009 році. На даний час автоматизована система забезпечує: отримання довідкової інформації та здійснення інтернет-замовлень. З початку впровадження послуг для резервування місць викуплено в касах 34236 замовлень на 53681 місце, для оформлення проїзних документів з відтермінованим друкуванням (оплата проїзду за допомогою платіжних карток) - оформлено та оплачено 361804 замовлення на 526251 місце.

На сьогодні можливо також оформити електронний проїзний документ на поїзди № 165/166 "Дніпропетровськ – Київ".

Як повідомляв УНН, у рамках підготовки до проведення ЄВРО-2012 "Укрзалізниця" активно співробітничає з польськими залізничниками. Основна робота, як зазначив Л.Лобойко, ведеться щодо узгодження графіку руху поїздів і спрощення митних та прикордонних процедур.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram