Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14985

Далекобійники розповіли М.Азарову про проходження митних процедур на Волині

КИЇВ. 22 вересня. УНН. Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час робочої поїздки до Волинської області проконтролював хід будівництва другої черги міжнародного автомобільного пункту пропуску "Ягодин" і поспілкувався з далекобійниками. Про це УНН повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

"Ягодин" - це найбільший автомобільний пункт пропуску. У найближчий місяць буде завершена його реконструкція. Він є у програмі підготовки України до Євро-2012, і для мене важливо особисто проконтролювати як ведуться роботи з його реконструкції", - наголосив М.Азаров.

Керівництво Ягодинської митниці доповіло Прем’єр-міністру, що за один день на "Ягодині" розмитнюється більше тисячі вантажних автомобілів, а після реконструкції пропускну здатність митниці буде збільшено до двох тисяч. Разом з тим потужності пункту пропуску дозволяють одночасно розмитнювати 20 автомобілів, розмитнення одного вантажного автомобіля проводиться за 50 хв., однак за рахунок створення матеріально-технічних умов, зокрема інформаційної бази, з 1 січня 2012 року час розмитнення буде скорочений до 30 хв.

Крім того, М.Азаров поспілкувався з водіями-далекобійниками, які перетинали державний кордон. Вони поінформували Главу Уряду, що порівняно з минулими роками значно прискорилося проходження митних процедур, і зараз практично немає черг на перетин кордону як з боку України, так і з боку Польщі.

Нагадаємо, триває обговорення нової редакції Митного кодексу України, який ВР ухвалила в першому читанні 17 травня 2011 року. Як зазначав голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутинник, у новій редакції Митного кодексу України забезпечено значне вдосконалення важливих положень митної справи. У свою чергу член колегії Державної митної служби України Віктор Бондар сказав, що новий Митний кодекс набуде чинності 1 січня 2012 року.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram