Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
20760

Забудовники лікарні "Охматдит" зіткнулися з недосконалістю вітчизняного законодавства

КИЇВ. 22 вересня. УНН. Щодня компанію, яка займається зведенням нового лікувального комплексу лікарні "Охматдит", спіткають бюрократичні перепонами та недосконалість українського законодавства, зокрема у будівельній сфері. На це звернула увагу на відкритті початку будівництва керівник компанії "Укрпрофмед" Ірина Коваль, передає кореспондент УНН.

"Ми впроваджуємо європейський передовий досвід, залучаємо міжнародних експертів та відпрацьовуємо з нашими спеціалістами медичні технології відповідно до викликів та завдань сучасної медицини, але в Україні зараз діють такі старі норми і правила, за якими ці технології складно реалізувати", - зазначила І.Коваль.

Це те що ускладнює процес створення найсучаснішого дитячого лікувального комплексу. Водночас, як зазначила І.Коваль, навіть українські законотворці, розуміючи важливість реалізації проекту, як для українських дітей, так і для країни в цілому, сприяють виконавцям робіт. Зокрема, велику підтримку здійснює народний депутат Віктор Вікторович Янукович. Саме він, турбуючись про те, що створення нового корпусу розпочато на території функціонуючої дитячої лікарні, сприяє максимальному уникненню бюрократичних зволікань та дотриманню високих темпів будівництва.

Також, І.Коваль відзначила позитивне державницьке ставлення до цього важливого проекту членів Кабінету Міністрів України та окремо - Міністра охорони здоров’я В.Аніщенка.

Нагадаємо, компанія "Укрпрофмед" – генеральний підрядник, що  відповідає за зведення та оснащення нового медичного комплексу лікарні "Охматдит".

Як повідомляв УНН, введення в експлуатацію всього лікувального комплексу заплановано на 2013 рік.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram