Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
17895

Російська армія перейде на зв'язок шостого покоління

КИЇВ. 22 вересня. УНН. Збройні сили Росії найближчим часом перейдуть на системи радіозв'язку шостого покоління. Про це, як повідомляє РІА Новини, заявив заступник начальника Генштабу Збройних сил Росії генерал-полковник Валерій Герасимов. За його словами, у військах також ведуться роботи з модернізації автоматизованих систем управління на тактичному, оперативному і оперативно-стратегічному рівнях.

"В останнє десятиліття недостатньо уваги приділялося автоматизованим системам зв'язку і управління. У нас зараз на озброєнні стоять радіостанції п'ятого покоління, але промисловістю вже створюються принципово нові комплекси радіозв'язку шостого покоління. Ми здійснюємо перехід на цифру, все це впроваджується у військах", - зазначив Герасимов , додавши, що нові системи будуть вперше застосовані на військових навчаннях "Центр-2011".

Нагадаємо, у грудні 2010 року начальник Генштабу ЗС РФ генерал армії Микола Макаров заявив, що в 2011 році має завершитися перехід російських військ на нові цифрові системи зв'язку. Перехід на новий стандарт зв'язку дозволить забезпечити надійний обмін інформацією між усіма видами і родами військ Збройних сил Росії. Раніше повідомлялося, що Міністерство оборони Росії щорічно витрачає до 18%  військового бюджету на створення цифрової системи управління та зв'язку.

Довідково: цифрові системи управління збройними силами становлять основу проектів створення армії нового зразка в багатьох країнах світу. Так, у США створюється комп'ютеризована система C4ISR (командування, управління, комунікації, комп'ютери, розвідка, спостереження і рекогносцировка). В Ізраїлі розробляється програма "Цифрової армії". У середині вересня в Індії запрацювала нова цифрова інформаційна мережа, яка в перспективі об'єднає всі підрозділи на території країни.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram