Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Новини: Політика
20430

М.Азаров думає над посадою віце-прем’єра

КИЇВ. 23 вересня. УНН. Прем’єр-міністр України Микола Азаров розповів журналістам, що в уряді думають над вакантною посадою віце-прем’єр-міністра і хто її може посісти, передає кореспондент УНН.

"Що стосується вакансії (віце-прем’єр-міністра - Ред.), то думаємо над тим, хто це повинен бути, і найголовніше, чим він буде займатися", - сказав М.Азаров.

Нагадаємо, останнім часом лунають думку щодо необхідності запровадження посади віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань. Зокрема, нещодавно Радник Президента України, керівник Головного Управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Адміністрації Президента України Ганна Герман висловила думку, що відмова від посади віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань була помилкою уряду та що така посада потрібна державі.

У свою чергу народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко, коментуючи можливість появи такої посади в Україні, також зауважив, що якби посаду віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань було запроваджено, це був би не найгірший варіант, тому що питання гуманітарної політики країни є суттєвим.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram