Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 04 липня 2022 15:11
Новини: Економіка
22080

Шебелинський ГПЗ зупинять на ремонт

КИЇВ. 23 вересня. УНН. З 25 вересня по 4 жовтня Шебелинський газопереробний завод, входить в структуру ДК "Укргазвидобування", буде зупинений на плановый ремонт. Про це УНН повідомили у прес-службі компанії.

Під час зупинки планується виконати ремонтні та профілактичні роботи вакуумних колон газофракційної установки ГФУ-1, а також провести огляд та ремонт технологічного обладнання, чистку колон та теплообмінної апаратури, провести заміну запірної арматури та трубопроводів.

З вересня на заводі відновлено відвантаження нафтопродуктів самовивозом через автомобільний налив, що дозволить реалізовувати паливо дрібногуртовими партіями. Таким чином ДК "Укргазвидобування" збільшить коло потенційних покупців за рахунок компаній, що працюють у східних областях України та створить зручні умови для роботи партнерів. Нагадаємо, що до цього відвантаження нафтопродуктів покупцям здійснювалося виключно залізницею.

Довідка: ДК "Укргазвидобування" є найбільшою газовидобувною компанією України, що забезпечує понад 70% від загального видобутку газу в країні. Провiдним пiдроздiлом з переробки в структурi ДК "Укргазвидобування" є Шебелинський газопереробний завод, який здійснює виробництво автомобільних бензинів марок А-76, А-92, А-95, дизельного пального, скрапленого газу, уайт-спиріту, мазуту, бітуму, біопалива та інших нафтопродуктів. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram