Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 24 січня 2021 04:02
15165

Судовий процес над колишнім президентом Єгипту відкладений до кінця жовтня

КИЇВ. 24 вересня. УНН. Судовий процес над колишнім президентом Єгипту Хосні Мубараком і екс-главою МВС Хабібом аль-Адлі у справі про розправи над демонстрантами в дні "революції 25 січня" відкладено до кінця жовтня. Як було оголошено сьогодні на засіданні, слухання у справі поновляться 30 жовтня, повідомляють іноземні ЗМІ.

За наявною інформацією, адвокати потерпілих зажадали сьогодні повністю змінити склад судової колегії та голови суду. Згідно юридичній практиці, тепер суд вищої інстанції повинен розглянути прохання захисту і або задовольнити його, або відкинути. Якщо склад суддів залишиться колишнім, то на наступному засіданні, 30 жовтня, будуть заслухані свідчення заступника голови Вищої ради НД АРЄ, начальника генштабу країни Самі Анана. Якщо на вимогу захисту суддівський склад буде повністю змінений, то весь судовий процес, який триває з 3 серпня, повинен буде початися з самого початку.

Виклик сьогодні до суду глави Вищої ради НД АРЄ фельдмаршала Хусейна Тантауі, фактичного глави держави, по суті, став безпрецедентним в арабській юридичній практиці. Тантауі прибув до суду раніше наміченого терміну в супроводі військового ескорту, протягом години дав короткі свідчення і пішов, навіть не давши адвокатам влаштувати йому перехресний допит. "Заходи були безпрецедентними, сесія суду почалася дуже рано. До того часу, як зібралися адвокати, свідчення вже завершилося", - повідомив прокурор Ваїль Зікр.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram