Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
23385

У Львові розпочалось "Свято ремесел – 2011"

ЛЬВІВ-КИЇВ. 25 вересня. УНН. За підтримки головного управління освіти та науки Львівської ОДА сьогодні у Музеї народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" розпочалось "Свято ремесел – 2011", передає кореспондент УНН.

На обійстях старовинних сільських садиб Бойківщини, Лемківщини та Гуцульщини можна побачити експонати декоративно-ужиткового мистецтва (вишивка, ткацтво, різьба по дереву, ковальство, плетення з соломи та лози, кераміка, бісер, вироби зі скла, живопис), майстер-класи з відповідних видів народного мистецтва та скуштувати страви традиційної української кухні, приготовані студентами та викладачами навчальних закладів кулінарного профілю.

"Свято ремесел" сприяє збереженню національно-етнічних, культурно-естетичних цінностей, пізнанню величі народно-традиційної культури, глибинного розкриття змісту народних промислів і ремесел, а також свідчить про тісний зв'язок та вплив старовинного побуту західного регіону України, народних традицій і звичаїв на сучасний розвиток народних промислів і ремесел.

Нагадаємо, свято проходить вже шостий рік поспіль, під відкритим небом, за участю народних майстрів, майстрів виробничого навчання, викладачів, учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Львова та Львівської області.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram