Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 20 травня 2019 19:29
14490

Ю.Павленко зустрівся з дівчинкою, яка попросила Президента допомогти хворим на СНІД

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко зустрівся з Танею Мірочик, 14-річною дівчинкою, яка написала листа Президентові України з проханням допомогти людям, хворим на СНІД, зокрема, її мамі. Від імені Глави держави Юрій Павленко подякував дівчинці за її активну позицію. Про це УНН повідомили в прес-службі Глави держави.

"Від імені Президента України дякую тобі за те, що ти не побоялася, що ти звернулася, коли побачила проблему людей, які навколо тебе, за те, що ти чітко знаєш і користуєшся своїми правами – насамперед, правом бути почутою, за те, що ти активна громадянка України, що не кидаєш інших людей в біді, і коли треба, йдеш до кінця і добиваєшся мети", – сказав Ю.Павленко Тані під час зустрічі. Уповноважений Президента наголосив: на прикладі Тані кожна дитина в Україні повинна зрозуміти, що вона "має право бути не тільки вислуханою, а й почутою".

У свою чергу, дівчинка подякувала за те, що влада почула звернення маленьких громадян. "Я взяла участь в акції для того, щоб дали ліки моїй мамі – вони їй дуже потрібні. І не тільки моїй мамі, а й іншим людям. Велике спасибі за те, що почули нас: почули мене, почули тих людей, від імені яких я зараз говорю і написала листа", – сказала Таня.

Присутній на зустрічі Голова Координаційної ради ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" Володимир Жовтяк сказав: "Ми закликаємо уряд почути слова Тані, слова двох з половиною тисяч людей, і дати лікування тим людям, які сьогодні його потребують".

Директор Департаменту комунікації, політики та адвокації ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" Дмитро Шерембей назвав вчинок Тані "справжнім дивом". "Мрія однієї дитини, по суті, врятувала десятки тисяч життів", – сказав він. Як зазначив громадський активіст: "Ніхто не чекав, що таке станеться. Адже протягом 20 років в Україні жодного разу не закуповувалися препарати у повному обсязі... Вперше нас почули повною мірою", – додав він.

Нагадаємо, 30 серпня діти надіслали дві тисячі листівок Президенту України, народним депутатам, міністрам, послам та керівникам міжнародних інституцій з проханням виділити необхідні кошти для закупівлі життєво необхідних ліків для себе та своїх близьких, хворих на СНІД. Тетяна Мірочик не лише підписала листівку, а й написала особистого листа Президентові України з проханням допомогти.

30 серпня Президент України дав доручення Прем'єр-міністру України. У документі Глава держави доручив Уряду профінансувати в поточному році закупівлю ліків для ВІЛ-інфікованих людей у повному обсязі.
Президент України також доручив Уряду врахувати потреби ВІЛ-інфікованих у ліках при підготовці проекту Державного бюджету на 2012 рік та вжити всіх необхідних заходів для доставки ліків тим, хто їх потребує.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...