Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 25 травня 2019 23:09
Новини: Політика
7515

Близько 83 млрд грн перерахувала митниця до бюджету за 9 місяців – І.Калетнік

КИЇВ. 29 вересня. УНН. "Митна служба за 9 місяців цього року вже перерахувала до бюджету близько 83 млрд. грн. Це показник цілого 2009 року. І майже усього 2010 без урахування платежів з імпорту газу" - про це повідомив Голова Держмитслужби Ігор Калєтнік під час засідання виїзної колегії відомства в Ужгороді, повідомили УНН в прес-службі Держмислужбі.

Звертаючись до керівників митниць Голова Держмитслужби підкреслив, що така позитивна динаміка стала наслідком позитивних змін у роботі відомства, які відчув бізнес. Адже одне з основних завдань митників – створення для імпортера умови стабільного та прогнозованого ведення бізнесу. Особливого значення при цьому набуває прискорення та спрощення митних процедур.

"Нам вдалося зменшити середній час митного оформлення по імпорту до 1 години 48 хвилин, по експорту – 52 хвилини. І моніторинг часових нормативів – не самоціль, а можливість побачити, де є проблеми. Усунути перешкоди на шляху розвитку бізнесу" - сказав Голова Держмитслужби.

Ще одна важлива складова спрощення та прискорення митних процедур - електронне декларування. До якого вже долучилися всі 27 митниць. Оформлено понад 3 тисячі електронних ВМД. Майже 3 тисячі посадових осіб отримали цифровий підпис. На даний час 85 підприємств активно працюють, здійснюють декларування в електронному вигляді.

Голова Держмитслужби також зазначив, що важливим напрямком роботи Служби є взаємодія митниць з обласними державними адміністраціями в частині економічного аналізу окремих тенденцій в рамках регіону. Адже економічне зростання в Україні залежить від економічної активності та підприємницької ініціативи на місцях. Кожна область має різний економічний потенціал. Тому, аналіз економічної ситуації повинен сприяти ефективній роботі митниць та розвитку територій, де вони працюють.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...