Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
21180

Президент подякував українцям за допомогу дітям-сиротам

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Президент України привітав співвітчизників з нагоди Дня усиновлення та подякував українцям за допомогу дітям, котрі втратили рідні сім'ї. Також глава держави побажав дітям-сиротам знайти нові родини, відчути в них тепло, захист і піклування. Про це УНН повідомили в прес-службі глави держави.

"Нехай ваш приклад буде гідним наслідування. Адже надійна сім'я робить дитину здоровою і щасливою, сильною та впевненою, здатною обрати свій шлях у житті. Як Президент України, я закликаю повсякчас бути зваженими, відповідальними й чесними перед дітьми, які чекають такої родини. Формування духовності, підтримка сім'ї, захист дитини, зміцнення родинних цінностей - це завдання для всього суспільства", - йдеться у вітальному повідомленні.

В.Янукович також зазначив, що День усиновлення Україна святкує саме тоді, коли православна церква вшановує пам'ять святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. "Ці імена втілюють ідеали, притаманні кожному українцеві з діда-прадіда. Будьмо їм вірними", - закликав Президент.

Наприкінці він побажав всім родинного тепла, затишку і любові.

Також з Днем усиновлення привітав і Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Імена святих (Віри, Надії, Любові та матері їх Софії - Ред.) символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю. З великою жертовною любов’ю зігрівають вони сиріт у своїх родинах, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяють у зболені дитячі серця і душі віру в життя, виховують достойними громадянами Української держави", - зазначив М.Азаров.

Прем'єр висловив слова щирої подяки кожній родині, яка усиновила дитину, взяла її на виховання, кожному з прийомних батьків та батьків-вихователів, чий дім став рідною оселею для дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram