Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13350

Іноземні ділові партнери стали більше довіряти Україні - В.Семиноженко

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко відзначає зростання зацікавленості до України зі сторони іноземних ділових пертнерів. Про це він сказав під час українсько-корейського бізнес-форуму, передає кореспондент УНН.

"Останнім часом зацікавленість до України зі сторони іноземних ділових партнерів помітно зросла. Також виросла довіра до України як до економічного партнера", - сказав В.Семиноженко.

Крім того, він повідомив, що було прийнято ряд законів, котрі суттєво скорочують кількість контролюючих органів ліцензійних видів діяльності, створено Державне агентство з інвестицій і Рада вітчизняних й іноземних інвесторів.

В.Семиноженко підкреслив, що спостерігається відновлення позитивної динаміки економічного росту України.

"Приріст ВВП у першому півріччі 2011 року становить 5,3%. Обсяги промислового виробництва за це й же період зросли на 8,7%. Це хороші результати, враховуючи ситуацію на міжнародних ринках", - додав український високопосадовець.

Як повідомляв УНН, під час українсько-корейського бізнес-форуму перший віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців Сергій Прохоров наголосив, що інвестиції корейського бізнесу сприятимуть змінам у структурі вітчизняної промисловості та допоможуть її переоснастити за рахунок технологій Республіки Корея. Крім того, виконавчий директор Палати комерції та індустрії Лі Донг-Геун поінформував, що за 19 років дипломатичних стосунків між Україною та Республікою Кореєю товарообіг між країнами збільшився з 12 млн дол. до 1,5 млрд дол.

Нагадаємо, учора, 29 вересня, відбулася зустріч Прем’єр-міністрів України та Республіки Корея Миколи Азарова та Кім Хван Сіком, під час якої М.Азаров сказав, що Україна зацікавлена в залученні високотехнологічних корейських інвестицій, зокрема в сільське господарство, енергетику та металургію.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram