Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 травня 2019 11:55
Новини: Політика
12015

Д.Табачник привітав освітян словами В.Сухомлинського

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник привітав освітян з професійним святом, повідомили УНН у прес-службі відомства.

"Український педагог Василь Олександрович Сухомлинський, життєвим кредом якого був вислів "Серце віддаю дітям", сказав про вчителя: "Учительська професія — це людинознавство, постійне, невпинне проникнення у складний духовний світ людини. Чудова риса — постійно відкривати у людині нове, дивуватися новому, бачити людину в процесі її становлення — один з тих коренів, який живить покликання до педагогічної праці". Дозвольте побажати вам, дорогі освітяни, нових звершень на шляху перетворення освіти України в одну з найкращих у світі. Бажаю вам миру, наснаги в роботі, затишку вдома, успіхів і творчих перемог, вдячних учнів, любові й терпіння. Зичу вам міцного здоров'я, оптимізму та здійснення найзаповітніших мрій!", - сказав міністр.

У привітанні Д.Табачник також зазначив, що немає сумніву у тому, що саме вчитель формує відповідального громадянина України.

"Надзвичайно приємно, що розвиток освіти є пріоритетним в політиці для Президента України, парламенту та уряду. Адже швидкі соціально-економічні та політичні зміни, що відбуваються у світі та Україні, викликають потребу у докорінному реформуванні освітньої системи", - відзначив міністр.

На його думку, інтеграція освіти України до європейського освітнього простору безумовно підвищить якість освіти і підготовки працівників цієї сфери.

"Сьогодні реформи, започатковані у вітчизняній освіті, відповідають найкращим моделям світового досвіду. Саме зміст освіти визначає її модернізацію. А вона неможлива без нових стандартів. Глибоко переконаний, що українська освіта має потенціал, щоб стати однією з найкращих у Європі та світі. І для цього важливо якісно розвивати абсолютно всі її ланки - від дошкільної, середньої і позашкільної до вищої і післядипломної освіти. І в цій роботі незамінним і головним є вчитель", - сказав Д.Табачник.

Він також зазначив, що держава усіляко підтримує і підвищує престижність педагогічної праці, запроваджує нові державні програми розвитку і модернізації освітнього простору.

"Як доказ, заснована Указом Президента України Віктором Януковичем Державна премія України в галузі освіти вперше за часи незалежності присвоюється за видатні досягнення педагогічних працівників. Професія педагога, що зі старогрецької означає "провідник дитини", є надзвичайно складною та життєдайною. Символічно, що навчаючи дітей, передаючи їм свої знання, вчитель отримує від "посланців з майбутнього" велику вдячність, повагу та життєві сили", - додав міністр.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...