Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
25530

Івано-Франківська облрада проти скасування переходу на зимовий час

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-КИЇВ. 30 вересня. УНН. Івано-Франківська обласна рада проти скасування переходу на зимовий час. Відповідне звернення із цього приводу до Голови Верховної Ради Володимира Литвина сьогодні прийняла дев'ята сесія Івано-Франківської облради, передає кореспондент УНН.

"Ми, депутати обласної ради, висловлюємо протест проти постанови Верховної Ради України, якою скасовано перехід на зимовий час", - сказано у зверненні.

На думку депутатів, таке рішення "веде до необґрунтованих збитків в економіці України, створить додаткові навантаження на енергетичний сектор, ускладнить міждержавні стосунки з європейськими країнами, викличе незручності у спілкуванні на прикордонних територіях, буде ігнорувати інтереси українців, які через безробіття у державі змушені працювати за кордоном".

Депутати також називають рішення парламенту "політично мотивованим, калькою відповідного рішення Державної думи Росії, яка, на відміну від України, перебуває в іншому часовому та географічному поясах".

"Заявляючи про європейський напрямок розвитку, насправді найвищими органами української влади робляться кроки на віддалення нашої держави від європейського простору", - вважають депутати.

Вони просять Верховну Раду скасувати прийняту постанову. Ініціювала прийняття цього звернення фракція "Наша Україна".

Як повідомляв УНН, депутати ВР скасували перехід України на зимовий час.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram