Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
14760

Освітяни Буковини подбають про художньо-естетичне виховання

ЧЕРНІВЦІ-КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Сьогодні в  Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича відкрився триденний Всеукраїнський науково-практичний семінар, присвячений розвитку художньо-естетичного виховання у навчальних закладах. Про це УНН розповіла заступник начальника ГУ освіти і науки Чернівецької ОДА Любов Тарангул.

На семінар за темою "Шкільна художньо-естетична освіта у контексті культури міжнаціонального спілкування" прибули 35 фахівців-методистів з областей. Крім цього, зібрались керівники провідних вузів області художньо-естетичного напрямку та директори позашкільних закладів, які займаються декоративно-прикладним мистецтвом.

"Мета семінару - визначити напрямки розвитку художньо-естетичного спрямування сучасної освіти. Розпочався семінар з доповіді начальника ГУ освіти і науки Чернівецької ОДА Михайла Бауера, після цього відбудеться зустріч із представниками національних товариств. Завтра учасники семінару проведуть кілька тематичних уроків та відвідають пам’ятні музеї й садиби", - зазначила Л.Тарангул.

Загалом на триденний науково-практичний семінар прибуло близько 70 освітян.

Як раніше повідомляв УНН, за словами першого заступника голови Чернівецької облдержадміністрації Георгія Галиця, інвестиції в освітню галузь – найефективніші, оскільки вони є капіталовкладенням в майбутнє.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram