Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 16 червня 2019 08:36
Новини: Економіка
12690

Україна може впливати на розвиток світової економіки – А.Близнюк

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Україна спроможна ефективно впливати на розвиток світової та регіональної економіки, формуючи нові "точки зростання" у Причорномор’ї. Таку думку висловив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк, виступаючи на другому Чорноморському економічному форумі, повідомили УНН у прес-службі Мінрегіону.

На переконання міністра, Чорноморський регіон є віссю зростаючого геополітичного значення.

"Стратегічне значення Чорноморського регіону обумовлене потенційно об’ємним ринком, який має значні природні ресурси і науково-технічний потенціал, а також наявністю важливих транспортних комунікації. В контексті власного регіонального розвитку ми розглядаємо Крим як одну із перспективних точок росту. Макроекономіку Чорноморського регіону неможна розглядати окремо від світових тенденцій розвитку. Світова фінансово-економічна система не подолавши наслідки першої хвилі кризи, сьогодні поступово входить в другу фазу. Ми бачимо вихід з такої ситуації тільки в одному: спільні узгоджені дії в піраміді співробітництва - від міжрегіонального до транснаціонального", – наголосив А.Близнюк.

За його словами, сьогодні уряд консолідує зусилля для створення сприятливого та стабільного ділового та інвестиційного клімату, мінімізації адміністративних бар`єрів щодо ділової активності, розвитку ділових контактів, створенню нових "точок зростання". Так, в Україні під патронатом Президента України започатковано низку масштабних проектів, серед яких "Розвиток дунайського регіону". VII-й (Дунайський) пан-європейський транспортний коридор є одним з важливіших внутрішніх водних шляхів Європи. З урахуванням економічних та екологічних переваг водного транспорту, задля вирішення транспортних проблем Європейський союз розробляє "Дунайську стратегію".

"На державному рівні ми прагнемо створити всі сприятливі умови щодо взаємовигідного співробітництва. Україна впевнено пропонує нові "точки зростання", – підсумував А.Близнюк. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...