Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 липня 2019 21:39
Новини: Здоров'я
10770

ВООЗ розширить місію в Україні

КИЇВ. 11 жовтня. УНН. Новий керівник Бюро ВООЗ в Україні Корнеліс Пітер де Йонкере поінформував про наміри керівництва ВООЗ розширити місію в Україні, робота якої буде спрямована як на розвиток програм з охорони здоров'я в Україні, так і на розповсюдження українського досвіду серед інших регіонів. Про це він сказав під час зустрічі з міністром охорони здоров'я України Олександром Аніщенко, повідомили УНН у прес-службі МОЗ.

Під час зустрічі Олександр Аніщенко підкреслив, що для України є важливим і цікавим міжнародний досвід у створенні дієздатної системи охорони здоров'я, яка б надавала якісну та доступну медичну допомогу.

"Ми вдячні ВООЗ за допомогу в підготовці законодавчої бази з реформування. Особливо за ознайомлення зі світовим досвідом у впровадженні реформ в галузі охорони здоров'я, зокрема розвитком первинної ланки. Поряд з цим, реформуючи українську систему охорони здоров'я, ми прагнемо не втратити ті надбання вітчизняної медицини, ті служби, які в нас розвинуті, і в першу чергу - це педіатрична", - наголосив міністр.

У свою чергу новий керівник Бюро ВООЗ в Україні Корнеліс Пітер де Йонкере подякував міністрові за зустріч і зазначив, що Бюро ВООЗ в Україні і надалі буде робити усе для надання підтримки Міністерству охорони здоров'я України. Він звернув увагу на те, що ВООЗ переходить до нової стратегії роботи, яка викладена у програмі "Здоров'я 2020: український вимір", зазначивши: "Ми раді, що нова стратегія ВООЗ вже впроваджується в програмі реформування галузі охорони здоров'я, яка розпочалась в Україні".  

Довідка УНН. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) (англ. World Health Organization (WHO)) — спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй. Штаб-квартира розташована у Женеві. До складу ВООЗ входить 193 країни.

1945 року на Конференції у Сан-Франциско ухвалене рішення щодо створення міжнародної організації з питань охорони здоров'я. 1946 року Міжнародна конференція охорони здоров'я, яка проходила у Нью-Йорку, схвалила Статут Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

День набуття чинності Статуту ВООЗ — 7 квітня 1948 р. — вважається Днем заснування цієї організації і щорічно відзначається як Світовий день здоров'я.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...