Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 22 липня 2019 04:13
Новини: Економіка
7830

Українці зможуть проголосувати за кращий нефінансовий звіт компанії

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. У столиці 20 жовтня відбудеться другий Readers’ Choice Award – конкурс на кращий нефінансовий звіт компанії. Найактивніший читач отримає нагороду від генерального партнера конкурсу – компанії PocketBook. Запрошує взяти у часть у цьому конкурсі Центр "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності".

Соціальна або нефінансова звітність – це публічні звіти компаній про соціальні та екологічні проекти, покликані проінформувати різні заінтересовані сторони (акціонерів, співробітників, партнерів, клієнтів і суспільства) про соціально відповідальну діяльність компанії.

Мета Readers’ Choice Award, ініційованого Центром "Розвиток КСВ", – заохочення широкої громадськості читати звіти компаній, тим самим підвищуючи якість форми та змісту нефінансових звітів.

"На жаль, нині тільки 23 підприємства зі 109 найбільших в Україні (з оцінених за Індексом прозорості та підзвітності компаній) використовують ту чи іншу форму нефінансової звітності, що загалом складає 21%. Читачі в рамках Конкурсу зможуть не лише прочитати і проголосувати за кращий нефінансовий звіт компанії, але й обрати найбільш "невдалі" звіти, якість яких потрібно поліпшувати. Для цього потрібно зареєструватися, щоб мати можливість голосувати та коментувати звіти", - зазначили у центрі "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності".

Цього року у конкурсі братимуть участь звіти таких компаній: "Київстар", "Ернст енд Янг Україна", БДО, "Фокстрот", "HCM Group", "Вітмарк", "СКМ", "АрселорМіттал Кривий Ріг", "Інтерпайп", "Метінвест", "Клевер Груп", "NAI Pickard", "ВіДі Груп" та "Мрія-Інвест".

Нагородження найкращого нефінансового звіту та найактивнішого читача і коментатора звітів відбудеться 21 жовтня 2011 року під час виставки соціальних та екологічних проектів компаній CSR Marketplace* (готель "Прем’єр Палац", 16.00).

З додатковими питаннями прохання звертатись до Олени Губанкової, e-mail: [email protected] або за тел. (044) 280 11 47, моб. 093 468 79 25.

*Про CSR MarketPlace: Виставка соціальних і екологічних проектів компаній. Перший такий захід був організований CSR Europe у березні 2005 року в Брюсселі. З 2007 року CSR MarketPlace перейшли на національні рівні – Швеція, Греція, Іспанія, Португалія, Польща, Угорщина, Туреччина та ін. В Україні на CSR MarketPlace учасники презентуватимуть проекти партнерств різних напрямків КСВ. Кращі проекти будуть за допомогою голосування відвідувачів виставки.


Двідково: Центр "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" - провідна експертна організація з КСВ в Україні, член Правління Глобального договору ООН (2010-2011), Організаційний стейкхолдер GRI, національний партнер CSR Europe (Брюссель) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (WBCSD, Женева).

Організація об’єднує 21 компанію України. Центр надає консультації з питань розробки стратегії, програм та комунікацій з КСВ, проведення моніторингу та оцінки ефективності проектів, підготовки і верифікації нефінансової звітності.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...