Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 18 червня 2019 10:15
Новини: Економіка
10860

Вимоги до емітентів цінних паперів буде підвищено - Держкомісія із цінних паперів

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) розробила проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення вимог до емітентів цінних паперів". Про це УНН повідомили у прес-службі комісії.

Зазначається, що серед основних новацій, передбачених законопроектом, - удосконалення та деталізація повноважень комісії зі встановлення ознак фіктивності емітента цінних паперів або похідних (деривативів), а також опис процедури боротьби регулятора з такими емітентами - зупинення обігу цінних паперів та похідних, скасовування реєстрації випуску його цінних паперів, і, окрім того, можливість судового позову, у випадку, якщо емітент не здійснив заходи із виправлення ситуації.

Крім того, у комісії з’явиться компетенція вимагати проведення додаткової аудиторської перевірки і незалежної оцінки майна, а також - отримання додаткової рейтингової оцінки емітента, але лише у тих випадках, коли у регулятора виникатимуть сумніви у достовірності відомостей, які містяться у документах, що подаються емітентом для реєстрації випуску та проспекту емісії цінних паперів.

У повідомленні також йдеться про те, що із прийняттям закону надавати забезпечення за випуском облігацій підприємств зможе тільки юридична особа, а розмір забезпечення буде обмежений розміром власного капіталу такої юридичної особи, і цим особам необхідно буде розкривати інформацію про себе та свою діяльність у порядку та строки, встановлені для емітентів.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...