Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 26 червня 2019 23:00
Новини: Політика
11085

СУД НАД Ю.ЛУЦЕНКОМ. ДОПИТ 15-ГО ТА 16-ГО СВІДКІВ

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. Колегія суддів Печерського районного суду сьогодні продовжила розгляд справи екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, передає кореспондент УНН. Суд допитав 15-го свідка у справі екс-міністра, Сергія Момота, та 16-го - Олега Литвака. С.Момот повідомив, що Ю.Луценко не давав вказівки особисто чи через третіх осіб прийняти на роботу його водія Леоніда Приступлюка.

С.Момот розповів, що він склав список тих працівників, які числилися у департаменті оперативної служби, але не виконували свої обов’язки. За його словами, їх було десь близько десяти.

Захисник Олексій Баганець запитав у свідка, чи були порушення при повторному зарахуванні на роботу 2007 року Л.Приступлюка. На що той відповів: "Він мав право відмовлятися, бо був офіцером зі стажем. Я не бачу там ніяких порушень".
На питання захисника, чи давав Ю.Луценко вказівку повторно взяти на роботу Л.Приступлюка, С.Момот сказав: "Мені ніхто таких вказівок не давав. Я не перетинався з Юрієм Віталійовичем".

Ю.Луценко прочитав із протоколу допиту досудового слідства свідченя С.Момота про те, що вказівка на поновлення Л.Приступлюка у МВС надійшла від екс-міністра внутрішніх справ, бо Л.Приступлюк був його водієм.
"Мені вказівок від Луценка не було. Я такого не казав", - запевнив свідок.

С.Момот станом на 2005 рік працював начальником департаменту оперативної служби МВС України.
О.Литвак працював заступником начальника 4-го відділу 4-го управління Департаменту опреативної служби. Він був членом кадрової комісії.

Як повідомляв УНН, вчора суддя С.Вовк переніс розгляд справи екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на 14 жовтня у зв’язку з тим, що захисник Леоніда Приступлюка Сергій Поліщук змушений був піти на 12 годину на інше судове засідання. А таким чином, Л.Приступлюк був позбавлений єдиного адвоката, який захищає його інтереси у суді.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва розглядає з кінця травня справу Ю.Луценка, якого, зокрема, звинувачують у незаконному прийнятті на роботу до міністерства його колишнього водія та в порушеннях, пов’язаних із наданням квартири й нарахуванням йому пенсії. На сьогодні судовий розгляд перебуває на стадії допиту свідків, загальна кількість з боку обвинувачення яких становить 148 осіб. Досьогодні з них було допитано лише 14. С.Момот був 15-тим свідком у справі екс-міністра.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...