Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 23 липня 2019 01:41
Новини: Економіка
7800

Єдину логістичну систему впровадять на підприємствах морського та річкового транспорту

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. Міністерство інфраструктури України створює єдиний інформаційний простір в галузі морського та річкового транспорту – з 20 жовтня 2011 року на всіх підприємствах галузі буде впроваджено єдину Інформаційно-аналітичну логістичну систему (ІАЛС МРТ). Відповідний наказ підписав віце-прем'єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков, повідомили УНН у прес-службі відомства.

Система функціонуватиме в тестовому режимі та, а з 1 грудня 2012 року - в повному обсязі.

ІАЛС МРТ збиратиме, оброблятиме та узагальнюватиме інформацію щодо основних показників діяльності підприємств галузі: фінансова звітність, вантажообіг портів (суднозаходи, вантажні операції, плани вантажопереробки), основні засоби (перелік основних засобів, їх вартість, знос), тарифи та збори тощо.

Інформація в ІАЛС МРТ оперативно оновлюватиметься, адже надходитиме безпосередньо від підприємств галузі. У разі внесення будь-яких змін у перелік форм звітності програмне забезпечення системи невідкладно коригуватиметься, здійснюватиметься його актуалізація на підприємствах.

ІАЛС МРТ надасть можливість здійснювати оцінку, аналіз, порівняння оперативних та звітних даних, отримання даних в будь-якому розрізі в режимі реального часу.

Впровадження ІАЛС МРТ значно спростить документообіг та кількість звітів, що подаються в паперовому вигляді. За допомогою системи Міністерство інфраструктури України та галузеві органи управління матимуть інформаційно-аналітичні ресурси для прийняття стратегічних та оперативних рішень щодо морської транспортної галузі України. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...