Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 20 липня 2019 21:46
Новини: Політика
32790

Сьогодні було доведено беззаперечне алібі Ю.Луценка у кримінальній справі – І.Фомін

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. Адвокат Ігор Фомін вважає, що на сьогоднішньому судовому засіданні, де було допитано колишнього першого заступника міністра внутрішніх справ Михайла Клюєва, було доведено беззаперечне алібі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, про те, що нібито екс-міністр давав йому вказівку щодо зарахування стажу на вільнонайманих посадах до спеціального стажу МВС Леоніду Приступлюку. Про це він сказав журналістам сьогодні біля Печерського суду, передає кореспондент УНН.

"Ви фактично побачили першого свідка обвинувачення, який спробував дати свідчення проти Юрія Луценка, і що Юрій Луценко справді давав йому вказівки для того, щоб Л.Приступлюку зарахували стаж на вільнонайманих посадах до стажу в міліції. Але, на жаль, в залі судового засідання ми переконались, що ці свідчення є цілком хибними і спростовуються об’єктивними обставинами, які є у кримінальні справі", - зазначив адвокат.

І.Фомін наголосив, що беззаперечним є те, що Ю.Луценко 31 жовтня 2008 року не міг давати вказівки М.Клюєву щодо зарахування стажу Л.Приступлюку, бо він був у відпустці.

За словами адвоката, екс-міністр також не міг давати такі вказівки раніше, бо резолюція була підписана колишнім першим віце-прем’єр-міністром О.Турчиновим 31 жовтня і Ю.Луценко не міг їх давати пізніше, адже резолюція самого М.Клюєва датована 31 числом.

"Відповідно, сьогодні було доведене беззаперечне алібі і неправдиві покази свідка у нашій кримінальній справі", - зазначив І.Фомін.

Адвокат додав, що свідок М.Клюєв давав такі свідчення через те, що раніше підписував багато документів, тому і боїться відповідальності.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва розглядає з кінця травня справу Ю.Луценка, якого, зокрема, звинувачують у незаконному прийнятті на роботу до міністерства його колишнього водія та в порушеннях, пов’язаних із наданням квартири й нарахуванням йому пенсії. На сьогодні судовий розгляд перебуває на стадії допиту свідків, загальна кількість з боку обвинувачення яких становить 148 осіб. Досьогодні з них було допитано лише 19, зокрема двох – сьогодні.

Другим свідком, допитаним сьогодні, був колишній перший заступник міністра внутрішніх справ Михайло Клюєв. Він сказав, що

вважає наказ щодо зарахування стажу на вільнонайманих посадах до спеціального стажу МВС Леоніду Приступлюку законним

, і стверджує, що Ю.Луценко давав йому відповідну вказівку.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...