Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
17775

Друг бізнесмена вимагав 200 тис. дол. за звільнення його доньки

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Лікар придумав та реалізував план викредення доньки свого друга-бізнесмена для того, аби отримати від нього викуп у розмірі 200 тис. дол. Для виконання свого плану лікар найняв "оперативників під прикриттям". Про це УНН повідомили в прес-службі ВЗГ ГУМВС України в Одеській області.

 

 

На початку жовтня до працівників Хаджибеївського відділу міліції міста Одеса надійшла оперативна інформація про те, що один із жителів Одеси шукає в кримінальних колах людей, готових виконати замовлення - викрасти дівчину. Було проведено оперативну розробку і під виглядом кримінальних осіб із замовником зустрілися працівники міліції.

Замовник був другом сім'ї бізнесмена - людини забезпеченої, яка, на його думку, могла поділитися нажитим. Для себе ж викрадач визначив, що за життя улюбленої дочки підприємець викладе не менш ніж 200 тис. дол.

Коли лікар знайшов "виконавців", то пообіцяв їм 65% від отриманої суми і подальшу "плідну і взаємовигідну співпрацю". Він показав "оперативникам під прикриттям" приватний будинок, в якому живе сім'я його друга-бізнесмена, розповів про шляхи пересування, місця і графік роботи членів сім'ї і, головним чином, 25-річної доньки підприємця. Замовник розповів, що оскільки він знайомий сім'ї, то сам буде контролювати ситуацію.

За його планом, викрасти жінку треба було після того, як вона вийде з роботи і попрямує додому, а потім відвезти на орендовану квартиру і відправити на мобільний телефон її батька повідомлення з вимогою викупу. Розрахунок був і на те, що літні мати і батько в такій ситуації впадуть у стресовий і навіть шоковий стан, то, скоріш за все, звернуться до нього, як до лікаря і друга, за допомогою і підтримкою. Передавати гроші, які зажадають викрадачі, знову ж таки попросять, напевно, саме його.

Коли оперативники пояснили потенційній жертві ситуацію, дівчина спочатку не повірила в серйозність того, що відбувається, вважаючи, що її намагаються розіграти. Та все-таки, усвідомивши, що це не жарт, погодилася "підіграти" працівникам міліції.

У призначений день "оперативники-викрадачі" зімітували викрадення дівчини. Як і припускав замовник, батьки жертви, які нічого не знали про оперативну розробку, звернулися за допомогою саме до нього.

Лікар приїхав до бізнесмена, заспокоював батька і матір, умовляв віддати необхідні гроші і не звертатися до міліції, переконуючи їх у тому, що в більшості таких випадків, після втручання міліції, викрадачі вбивають своїх жертв.

Взявши у бізнесмена гроші, зловмисник приїхав в обумовлене місце - у квартиру, де і відбувався розподіл викупу. Собі замовник узяв 35% від отриманої суми, решту залишив виконавцям, отримавши від них згоду на викрадення ще двох людей - членів сімей його знайомих. Виконавцям він дозволив вчинити з викраденною дівчиною все, що вони захочуть. На вулиці лікар був затриманий працівниками міліції.

Наразі стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) КК України. Також вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч.2 ст. 189 (вимагання) КК України. Триває слідство.
ВЗГ ГУМВС України в Одеській області.

 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram