Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Неділя, 03 липня 2022 12:31
15780

Посадовці надали 26 громадянам землю лісового фонду

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Прокуратурою Харківської області порушено кримінальну справу стосовно службових осіб управління Держкомзему. Про це УНН повідомили у прес-службі ГПУ.

Встановлено, що вказані службові особи наприкінці 2009 року, перевищивши надані їм законом повноваження, погодили проекти землеустрою щодо відведення 26 громадянам у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель загальною площею 2,6 гектара на території м. Південний Харківського району. Як наслідок, у власність громадянам було незаконно передано земельні ділянки за рахунок земель лісового фонду у межах прибережно-захисної смуги водойми, чим інтересам держави завдано збитки на суму 1 млн 40 тис. грн.

Прокуратурою області заявлено позов до Харківського районного суду про скасування державних актів на право власності на земельні ділянки, їх державної реєстрації та повернення земель до територіальної громади міста. Водночас до місцевого суду надіслано заяву про забезпечення позову шляхом накладення арешту на земельні ділянки та заборони їх використання. 

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram